Tifozët ukrainas brohorasin në drejtim të lojtarëve të reprezentacionit të Serbisë “kudra ruse”

Në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin europian 2020,janë ndeshur Ukraina me Serbinë.

Serbia përveç humbjes përuljes me gola ,në Ukrainë ajo është pritur si një armike.Një pjesë e tifozëve ukrainas në stadiumin në Lviv ,gjatë intonimit të himnit të Serbisë kanë fishëlluar si dhe kanë thirrur në drejtim të lojtarëve të Serbisë duke i quajtur ata “kudra ruse”

Gjithashtu njoftohet nga mediat se në tribinat veriore të stadionit në Lviv janë parë flamuj kroat.

/Proinformacion.com

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close