Në Prizren, sot do të hapet panairi i veshjeve tradicionale.

Këtë e e ka bërë të ditur Komuna e Prizrenit me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, transmeton Klan Kosova.

Ky panair është organizuar nga Drejtoria e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik në këtë Komunë.

Panairi do të hapet në ora 10:00 në sheshin Shatërvan (përballë xhamisë së Sinan Pashës).

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close