Advertisements

Çmenduria vazhdon…Shkatërrojnë bustin e Françesk Radit!!

Një video e shpërndarë këtë paradite në faqen e Facebook të Olti Currit, tregon momentin kur dy të rinj shkatërrojnë bustin e artistit të madh Francesk Radi.

“Policia duhet te identifikoje dhe dergoje para gjyqit keta kriminele qe dhunojne statuje e nje artisti te nderuar”, shkruan Olti Curri.

Pas tij ka reaguar edhe Elton Deda i cili e ka dënuar këtë veprim të shëmtuar të huliganëve.

/gazeta-shqip

Loading...
Advertisements
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close