Advertisements

Në isniq mbyllet një lokal lojërash fati

Një person është arrestuar në fshatin Isniq të Deçanit, pasi që i njëjti është hasur duke mbajtur të hapur lokalin e tij në mënyrë ilegale, ku gjatë kontrollit i janë gjetur aparate të lojërave të fatit dhe mjete tjera për lojëra bixhozi.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

Loading...
Advertisements
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close