Advertisements

Pakënaqësitë e të tjerëve nuk e pengojnë Ismet Beqirin për të lavdruar Kuvendin e mbajtur të LDK-së

Ismet Beqiri e ka vlerësuar kuvendin zgjedhor të LDK-së që u mbajt dje si një dëshmi të vlerave, kulturës e tolerancës.

Ai ka uruar edhe kryetarin e rizgjedhur Isa Mustafa dhe anëtarët e Këshillit të Përgjithshëm të këtij subjekti.

“Kuvendi i IX-të zgjedhor i LDK-së, dëshmi e vlerave, kulturës, tolerancës dhe mirëkuptimit. Urime rizgjedhja Kryetarit Isa Mustafa dhe anëtarëve të Këshillit të Përgjithshëm. Të bashkuar për dhe rreth LDK-së”, tha ai.

Ndryshe, Mustafa u rizgjodh në krye të LDK-së për herë të tretë, ndërsa ish-kryetari i kësaj partie, Fatmir Sejdiu e shprehu hapu pakënaqësinë e tij pasi nominimi i tij u mohua nga votat e delegatëve.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close