Ultimate magazine theme for WordPress.

Në Gjilan janë arrestuar gjashtë persona për organizim të skemave piramidale

Policia në Gjilan ka arrestuar gjashtë të dyshuar, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën penale organizim i skemave piramidale.

Gjatë kontrollit në dy lokacione janë gjetur dhe sekuestruar si prova materiale , kompjuter, laptop, TV dhe para kesh.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje . Rasti është duke u hetuar.

Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close