Advertisements

Sot mbahet ceremonia e certifikimit të rekrutëve të rinj të FSK-së, gjenerata 1/2019.

Aktiviteti do të zhvillohet në kazermën “Adem Jashari” të Komandës së Forcave Tokësore në Prishtinë me fillim prej orës 10:00.

Në ceremoninë e certifikimit të rekrutëve të rinj pritet të marrin pjesë edhe presidenti Hashim Thaçi, ministri i Mbrojtjes, Rrustem Berisha, komandanti i FSK-së, gjenerallejtënant Rrahman Rama si dhe gjeneralë, oficerë, mysafirë dhe familjarë të rekrutëve të rinj.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close