The news is by your side.

Analisti Ardian Kastrati: Nominimi i mandatarit për kryeminstër nga ana e LDK-së sfidë e madhe per partinë.

Analisti Ardian Kastrati ka thënë se pret telashe lidhur me nominimin e mandatarit për kryeminstër nga ana e LDK-së dhe sipas tij kjo është sfidë e madhe per partinë.

Duke folur në “Debat” te RTK, ai është ndalur te emrat e veçantë.

“Vjosa Osmani ka repertoar të varfur. I ka katër pesë fjalë e edhe ato janë kundër PDK-së. Kaq”, ka thënë Kastrati. “Lutfi Haziri kandidat i fortë që ishte prezent në proceset më të rëndësishme, kurse Agim Veliu ishte prezent vetëm në ‘ monarkinë’, e tij”.

Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close