Rita Ora po shijon në maksimum pushimet në Spanjë.

Rita Ora kësaj radhe e zgjodhi Ibizën si destinacion për pushime, ku po kalon çaste të paharruara.

Këngëtarja në këto pushime mori gjithë vëmendjen e ndjekësve teksa u shfaq së pari me bikini shumë të vogla.

Së fundi, Rita postoi fotografi të reja nga jahti, ku u shfaq me një palë bikini dyngjyrëshe dhe dukej shumë tërheqëse.

Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close