Advertisements

“The Fanatic”,filmi i fundit i Travoltës i cili pësoi fiasko shikueshmërie

Filmi i fundit i John Travoltas ka pësuar fiasko pas debutimit gjatë fundjavës në SHBA, raporton “The Hollywood Reporter”.

“The Fanatic” fitoi vetëm 3153 dollarë gjatë shfaqjes në 52 kinematë amerikane dhe ende është në pritje të fitimeve përfundimtare, pasi filmi do të transmetohet gjatë kësaj fundjave.

Në këtë film, Travolta luan tifozin e fiksuar të yllit të filmit dhe shënon filmin e katërt me radhë që shkoi keq. Regjisori i këtij filmi është nënshkruar nga frontmeni, Limp Bizkit, Fred Durst.

Më konkretisht, Travolta luan rolin e Mooset, një njeri i fiksuar me heroin e filmave aksion, Hunter Dunbar. Kur ajo vjen për të përmbushur idhullin e saj, veprimet e Moose fillojnë të marrin një kthesë të rrezikshme.

“Moose është një nga rolet e mia më të mira. Fred Durst është jashtëzakonisht i talentuar si regjisor dhe si qenie njerëzore, në gjendje të komunikojë ndryshe nga kushdo tjetër”, tha John Travolta për BBC.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close