Era Istrefi në bashkëpunim me reperin rus,Элджей sjellin hitin ” Sayonara Детка”

Era Istrefi është një artiste padyshim e madhe e cila ka arritur një sukses të madh në arenën ndërkombëtare me këngën hit të saj “bon bon”,duke iu bashkuar artisteve të tjera të muzikës me gjak shqiptari ,të cilat edhe pse me nam nuk e harrojnë dhe nuk e mohojnë prejardhjen.

Kësaj radhe Era na vjen me një bashkëpunim me një reper rus i quajtur Элджей (Eldzhej) me emër artistik,Aleksei Konstantinoviq Uzenjok i lindur në Novosibirsk.
Era dhe reperi rus kanë publikuar hitin e tyre ” Sayonara Детка” në Youtube i cili deri më tani ka marrë miliona klikime dhe është një clip futuristik por që i rri afër zhanrit të Erës .

//Përgatitur nga Proinformacion.com

 

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close