Ndodhë edhe kjo;vjedhin bustin e dëshmorit Smajl Hajdari

Mediat prishtinase njoftojnë se persona të panjohur kanë vjedhur bustin e dëshmorit Smajl Hajdari në një shkollë fillore në Pejë.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Ramë Geci’, në Pejë në orën 12:10 dhe është raportuar nga një person.

Njësia përkatës policore është duke hetuar rastin.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close