Moti sot në Kosovë

Sot mëngjesi parashikohet të jetë më i freskët. Gjatë ditës kryesisht kthjellët dhe me diell.

Temperaturat minimalet do të luhaten nga 11C deri në 13C, e maksimalet nga 24C deri në 27C.

Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 2-8m/s.

Shtypja atmosferike do të shënojë rritje mbi vlera normale.

Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close