Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.

Hillary dhe Chelsea Clinton me një libër të përbashkët për gratë

ATSH-ANSA/ – Doli në shitje libri i ish-sekretares amerikane të Shtetit, Hillary Clinton dhe vajzës së saj, Chelsea me titullin ”The book of gutsy women” (”Libri i grave kurajoze”), i publikuar nga Simon & Schuster.

Libri mbledh historitë e grave që kanë bërë diferencën: nga aktivistet te figurat politike, nga shkrimtaret te kampionet olimpike.

Hillary dhe Chelsea do t’i bien kryq e tërthor Amerikës për të promovuar librin e tyre.

Dhe e bëjnë këtë në një moment delikat për politikën amerikane, me demokratët që kanë kërkuar një impeachment për presidentin Donald Trump./

Loading...
Advertisements
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close