Glauk Konjufca:Vetëvendosje e para,urime vendi i dytë LDK-së me të cilën do bëjmë koalicion të mrekullueshëm

Glauk Konjufca ka dalë dhe ka komentuar pas zgjedhjeve dhe ka thënë se Vetëvendosja ka dalë fituese dhe sipas tij së paku në 11 komuna të mëdha të Kosovës subjekti i tij është i pari.

Sipas Glaukut,Lidhja Demokratike do të jetë e dyta dhe se Lëvizja do të bëjë një koalicion me subjektin e dytë (LDK) për një qeverisje të mrekullueshëm për qytetarët e Kosovës.Konjufca shkoi aq larg sa edhe ia uroj vendin e dytë Lidhjes demokratike.

//Proinformacion.com

 

Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close