Kadri Veseli (PDK) :E pranojmë verdiktin e qytetarëve ,shkojmë në opozitë

Kadri Veseli kryetar i PDK-së dhe kandidat i këtij subjekti për kryeministër në një prononcim për opinion sonte nga selia e Partisë demokratoike ka deklaruar se edhe pse kemi punu shumë për të fituar,nuk ia arritëm dhe e pranojmë verdiktin e popullit për të shkuar në opozitë.

Edhe ky prononcim i guximshëm i liderit të PDK-së i cili e mori përgjegjsinë e komunikimit vet i shërben kulturës demokratike në këtë vend./Proinformacion.com

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close