Ish kryeparlamentari Krasniqi,uron qytetarët dhe Albin Kurtin

Ish kryeparlamentari Jakup Krasniqi ka uruar fituesit e zgjedhjeve të 6 tetorit. Ai ka thënë se ajo që ndodhi mbrëmë është fitore e demokracisë:

URIMI PËR ZGJEDHJET!

Urimi i parë shkon për Sovranin i cili në zgjedhjet e 6 tetorit 2019 bëri zgjedhjen për NDRYSHIMIN e qeverisjes së vendit! Kjo është Fitore e Demokracisë.

Urimi i dytë, shkon për LVV-në e cila doli parti e parë në këto zgjedhje. Natyrshëm Urimi shkon edhe për Kryetarin e VV-së e kandidatin për Kryeministër – Albin Kurtin!

Urimi i tretë, është për të majtën e cila për herë të parë doli partia fituese në zgjedhje!

Të shpresojmë se zgjedhja është e duhura! E qytetari të jetë fituesi!

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close