Advertisements

Niseni mëngjesin lehtë dhe shëndetshëm, me një pije që ju mbush energji

Smoothie me banane dhe mollë i cili është i shëndetshëm dhe i  shijshëm do të ishte ideal për shëndetin tonë duke nisur mëngjesin me të.

Përbërësit
1 banane e ngrirë e prerë në copa
½ filxhan lëng portokalli
1 mollë e qëruar dhe e prerë në copa
1/4 filxhan qumësht

Përgatitja
Në mikser përziejmë bananen, lëngun e portokallit, mollën dhe qumështin. I përziejmë derisa masa të bëhet e njëtrajtshme. E hedhim në gotë dhe e shërbejmë.

 

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close