Advertisements

Ekipet e VV dhe LDK-së takohen sot për të dakorduar programin qeverisës.

Editor

Ekipet e Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot do të takohen për t’u dakorduar për programin qeverisës.

Kështu ka deklaruar Vjosa Osmani e LDK-së, e cila nuk ka dhënë detaje për kohën dhe vendin e takimit, megjithatë, ka shtuar se vetëm Lëvizjen Vetëvendosje e shohin si partner që mund të qeverisin, megjithatë, ka thënë se fillimisht duhet mirëbesimi nga të dy subjektet.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements
Next Post

Parlamenti i BE rezolutë për strategji më të ashpër ndaj influencës ruse

Parlamenti i BE adoptoi një rezolutë, që e quan Rusinë burim kryesor të dizinformimit në Europë. Prandaj, kërkohet një strategji më e ashpër për të ndaluar përpjekjet për ndërhyrje. Në vazhdën e zgjedhjeve presidenciale amerikane të vitit 2016, përpjekjet ruse […]
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close