Advertisements

Kadri Veseli (PDK) :E pranojmë verdiktin e qytetarëve ,shkojmë në opozitë

Editor

Kadri Veseli kryetar i PDK-së dhe kandidat i këtij subjekti për kryeministër në një prononcim për opinion sonte nga selia e Partisë demokratoike ka deklaruar se edhe pse kemi punu shumë për të fituar,nuk ia arritëm dhe e pranojmë verdiktin e popullit për të shkuar në opozitë.

Edhe ky prononcim i guximshëm i liderit të PDK-së i cili e mori përgjegjsinë e komunikimit vet i shërben kulturës demokratike në këtë vend./Proinformacion.com

Loading...
Advertisements
Next Post

Albin Kurti shpall fitoren e Vetëvendosjes

Lideri i VetëVendosjes në një prononcim për media dhe opinionin ka shpallur fitoren e subjektit të tij politik,duke thënë se shumë gjenerata do ta festojnë këtë ditë si festë të demokracisë dhe çlirimi nga kapja e shtetit e cila shumë shpejt do të na kujtohet si ëndërr e shkuar. Ai […]
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close