Advertisements

Kryesia e LDK-së:Negociatat me Vetëvendosjen pas certifikimit të rezultateve

Editor

Kryesia e LDK-së ka marrë vendim që negociatat me Vetëvendosjen të vazhdojnë pas certifikimit të rezultateve të zgjedhjeve të 6 tetorit.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa para mediave.

Mustafa nuk është përgjigjur nëse sot në këtë mbledhje është formuar apo jo Grupi punues për negociata me VV-në për koalicion pas zgjedhor.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements
Next Post

Pas Kosovës edhe Mali i Zi nuk i dëshiron serbët e "Crvena Zvezdës" nga Beogradi,ua ndalon hyrjen në këtë vend

Siç duket me keqpërdorim të sportit për qëllime politike nga ana e shtetit serb nuk ka vetëm Kosova por edhe Mali i Zi. Ditë më parë klubi srb Crvena Zvezda kishte dashur që të futet në Kosovë dhe të luajë […]
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close