Advertisements

Moti sot 10 tetor në Kosovë

Editor

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë në 1 gradë Celsius.

“Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements
Next Post

BE: Presion ndaj votuesve në veri të Kosovës

Drejtuesja e misionit vëzhgues të BE në Kosovë, Viola von Cramon-Taubadel në bisedë me DW vlerëson se zgjedhjet kanë shkuar „çuditërisht mirë“ me përjashtim të veriut të Kosovës, ku opozita është vënë nën presion. Menjëherë pas kthimit nga Kosova në […]
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close