Advertisements

Moti sot 9 tetor, në Kosovë

Editor

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë në 1 gradë Celsius.

“Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius.

Loading...
Advertisements
Next Post

Presidenti Meta:Zgjedhjet në Kosovë si në Danimarkë

Presidenti shqiptar, Ilir Meta komentoi sot zgjedhjet në Kosovë, ndërsa u shpreh se sistemi zgjedhor me lista të hapura u dha mundësi qytetarëve që të zgjedhin midis shumë kandidatëve për deputetë, ndërsa në Shqipëri nuk ndodh një gjë e tillë. Presidenti Meta zhvilloi një bashkëbisedim me studentët ekselentë të Universitetit […]
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close