Ultimate magazine theme for WordPress.

Sot në orët e pasditës së vonë në Gjilan ka filluar të reshë borë e dendur (pamje aktuale nga udhët e qytetit)

Në orët e pasditës së vonë,sot në gjilan ka filluar të bjerë borë më e dendur se paradite dhe ka filluar të vë shtresë të bardhë.

Dhe menjë herë kanë ndodhur edhe aksidentet e para në komunikacion.Një e tillë kishte ndodhur te rrethi në rrugën e Ferizajt,pranë Spitalit.

Këto foto që janë shkrepur nga redaksia e proinformacion,tregojnë gjendjen pas orës 17 00 të ditës së sotme,e martë 3 dhjetor 2019.

//Proinformacion.com

 

Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close