Advertisements

Një lëkundje tjetër toke ka goditur Shqipërinë pas mesnate

Një lëkundje tërmeti u ndje pak pas mesnatës së sotme në Shqipëri, në orën 00:14.

Të dhënat e para flasin për një tërmet me magnitudë 4.8 të shkallës Rihter dhe me epiqendër në fshatin Shetaj të Durrësit.

Lëkundjet e tokës në Shqipëri po vazhdojnë që nga goditja më shkatërruese më 26 nëntor që la shumë viktima dhe shkatërrime .

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close