Advertisements

AVA MAX NDËR ARTISTET MË TË DËGJUARA NË SPOTIFY

Ava Max padyshim ka qenë sensacioni i këtyre dy viteve të fundit.

Ava Max është tjetër këngëtarja shqiptare që po bën gjithë shqiptarët krenar me paraqitjet e saj në skenën muzikore ndërkombëtare.

Suksesi i saj për gjatë këtyre dy viteve vërehet edhe me numrat që shqiptarja ka arkëtuar në llogarinë e saj në Spotify, ku ka arritur në më shumë se 943 milionë shikues, dhe mbi 70 milionë dëgjues të rregullt.

Ajo suksesin më të madh e arrit me dy këngën ‘Sweet but psycho’ dhe ‘So am I’ që të dyja kanë kaluar shifrën e 100 milionë klikimeve në Youtube.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close