Ka përfunduar takimi që zgjati gati tri orë mes VV-së e LDK-së.

0

As kësaj rradhe nuk është arritur marrëveshje, teksa krejt për çka janë pajtuar dy partitë është që të vazhdojnë takimet.

Kështu ka bërë të ditur edhe Avdullah Hoti nga LDK.

“Ne po i vazhdojmë takimet, nuk e kemi përmbyllur ende, ditëve të ardhshme do të takohemi prap. Nuk kemi ardhë në një konkludim”, tha Hoti.

Ndërkaq, Glauk Konjufca nga Vetëvendosje, tha se sot nuk ka pasur marrëveshje, dhe se kjo është krejt çka ai mund të deklarojë.

“Krejt çka mund të them është se nuk pati marrëveshje, dhe do të shohim në ditët e ardhshme se si do të veprojmë”, tha ai.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close