Advertisements

Presidenti shqiptar Ilir Meta në Kosovë,dekoron njesitë ushtarake e policore

Editor

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta sot do të qëndrojë për vizitë në Kosovë.

Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe policore, e po ashtu edhe njësitë tjera nga institucionet si KEK-u, Zjarrfikësit e Komunës së Suharekës, Miniera e Trepçës dhe Artanës për të pranuar dekoratat nga Presidenti Meta.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements
Next Post

“Cilat janë pasojat e Ligjit të ri për Paga për buxhetin e Kosovës"

Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS), Instituti GAP dhe Instituti i Prishtinës për Studime Politike (PIPS) mbajnë tryezën e Diskutimit me temë: “Cilat janë pasojat e Ligjit të ri për Paga për buxhetin e Kosovës, qëndrueshmërinë fiskale, sektorin privat […]
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close