Advertisements

Albin Kurti përgjigje Isa Mustafës “Nuk mund të ndihmoj për të shkarkuar Konjufcën”

“Unë nuk mund t`iu ndihmoj në këtë rrugë (të shkarkohet Glauk Konjufca nga kryetari i Kuvendit të Kosovës v.j.)”, i ka shkruar Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, liderit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa.

Nga Lëvizja Vetëvendosje e kanë publikuar letrën e plotë të Kurtit për Mustafën.

Kurti i shkruan Mustafës se qasja e tillë e tij është jodemokratike dhe monarkiste.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close