Advertisements

Mbi 60 aksidente vetëm në 24 orët e fundit

Është rritur sërish numri i aksidenteve në komunikacion, vetëm të enjten në Kosovë kanë ndodhur 62, ndërsa 16 prej tyre ishin me të lënduar, kurse 46 tjerë vetëm me dëme materiale.

Policia po ashtu në 24 orët e fundit ka shqiptuar edhe 1 mijë e 330 tiketa trafiku për shoferët të cilët nuk kanë respektuar rregullat e komunikacionit.

Përveç aksidenteve dhe tiketave të shqiptuara, policia ka bërë të ditur se kanë arrestuar edhe 29 persona, 13 prej të cilëve janë dërguar në mbajtje dhe 7 në vuajtje të dënimit.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close