Advertisements

Ka ndrruar jetë veprimtari i çështjes kombëtare dhe ish i burgosuri politik , Sabit Rexhepi

Ka ndrruar jetë veprimtari politik i çeshtjes kombëtare,ish i burgosuri politik në ish-Jugosllavi Sabit Rexhepi.Lajmi mortor është bërë i njohur nga familjarët e të ndjerit.

Njoftimi i plotë si më poshtë:

Të nderuar familjarë, miq, shokë e dashamirë, ju njoftojme se pas një sëmundje të rëndë, sot me 19.01.2020 dite e diele ndrroi jetë babai ynë Sabit Rexhepi.
Per varrimin ju njoftojme me kohe.

/proinformacion.com/Ngushëllime familjes/

 


 

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close