Haxhiu (LVV) mohon takimin e Vetëvendosjes me LDK-në

Nënkryetarja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka mohuar së është zhvilluar takim mes kryetarit të VV-së, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa.

Ajo për Klan Kosova ka thënë se këto dy parti shumë shpejt do të takohen, por aktualisht nuk ka ndonjë gjë të tillë.

“Kurti dhe Mustafa nuk janë në takime. Ende nuk është vendosur. Besoj se do të ketë së shpejti”, ka thënë Haxhiu.

Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close