Advertisements

Edi Rama dhe Mark Zuckerberg

Kryeministri i shqipërisë Edi Rama ka postuar ca fotografi nga Konferenca e Sigurisë në Mynhen,dhe nuk ëahtl në shoqëri me të ndonjë figurë e lartë politike apo ndonjë Gjeneral që do ti shkonte konferncës,por dora vet ,themeluesi i rrjetit të madh me ndikim global,Facebook Mark Zuckerberg.

Rama nuk ka dhënë një spjegim për temën që mund të diskutonin,por nga pamjet shihet se kishte “rëndësi”.”Mes miqësh”,shkruan Rama!

Postimi i Ramës në Facebook:

-Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë

/Proinformacion.com/

 

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close