Advertisements

Ministri i jashtëm në detyrë i Shqipërisë ,Cakaj nesër vjen në Kosovë

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme i Shqipërisë, Gent Cakaj, do ta zhvillojë nesër një vizitë zyrtare në Prishtinë.

Cakaj në vendlindje, do të pritet nga homologu i tij, Ministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës i Kosovës, Glauk Konjufca.

Takimi Konjufca – Cakaj mbahet në orën 10:00, në ndërtesën e MPJ-së.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close