Advertisements

Një recetë për pije që do t`ju ndihmojë të përballoni ftohjet dhe viruset.

Është e thjeshtë për t’u përgatitur. Përbërësit për shërbim:

– një copë xhenxhefil të freskët (afërsisht 3 cm)

– 600 ml ujë

– gjysmë limoni

– një lugë gjelle mjaltë

Grini imët xhenxhefilin, mbulojeni me ujë dhe shtoni limon dhe mjaltë. Përzieni mirë derisa të përpunohet i tëri dhe përdoreni sipas dëshirës.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close