KURTI NË GJILAN

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka nisur takimin me kryetarin e komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri dhe shtabin emergjent të kësaj komune.

Kryeministri në detyrë mëngjesin e së martës ka vizituar komunën e Gjilanit, ku është pritur në takim nga kreu i komunës Lutfi Haziri.

Kurti në këtë vizitë është i shoqëruar nga ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal, Emilia Rexhepi.

Takimi po mbahet në Qendrën Operative Emergjente te kampusi i shkollave të mesme.

Loading...
Loading...
Loading...
Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close