Rama takon edhe Kurtin në Prishtinë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një video në Facebook, ku ka treguar për takimin me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin.

“NË PRISHTINË – Me Albin Kurtin, Kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje”, ka shkruar ai.

Në këtë video shihet Kurti, derisa përballë tij Rama bashkë me ministrin e Punëve të Jashtme, Gent Cakaj dhe ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemail Minxhozi.

 

Advertisements

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close