“The Old Guard” po thyen rekorde në Netflix !

Thrilleri aksion “The Old Guard” ku interpreton Charlize Theron është një nga 10 filmat më të popullarizuar në Netflix.

“The Old Guard” po thyen të gjitha rekordet. Blockbuster Charlize është tashmë në mesin e 10 filmave më të njohur në Netflix ndonjëherë – dhe Gina Prince Beetwood është regjisorja e parë afrikano-amerikan në këtë listë”, sipas profilit zyrtar të Netflix.

/Pëgatitur nga proinformacion.com/

 

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close