Shiu bllokon disa rrugë në Prishtinë

Reshjet e shiut që filluan mbrëmë kanë shkaktuar probleme në kryeqytet.

Ato kanë vërshuar disa rrugë, duke bllokuar qarkullimin e këmbësorëve, por edhe automjeteve.

Ju sjellim disa fotografi të Kosovapress, ku shihet rruga, trotuari dhe hyrja e një lokali ne Prishtine i cili është vërshuar nga shiu.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close