IKSHPK: Jo tubime! Virusi vret!

Reperi Mozzik të shtunën ka mbajtur një tubim në Pejë duke shpërndarë CD-në e tij më të re për fansat e tij.

Por, me këtë rast ai ka rrezikuar vetën dhe pjesëmarrësit e tjerë, duke rritur kështu mundësinë e përhapjes së COVID-19.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka dhënë mesazh duke bërë thirrje që të mos ketë tubime të tilla.

“Jo tubime! Virusi vret!”

 

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close