Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 28 fluturime të konfirmuara për të martën

ATSH/ Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” njofton se për ditën e nesërme, e martë, 11 gusht, janë konfirmuar 28 fluturime në destinacione të ndryshme.

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” kërkon nga pasagjerët që të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjienës, ndërsa kujton se maskat janë të detyrueshme.⠀⠀⠀⠀

Sipas njoftimit, lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit europianë.

Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e martë janë:

✈️Sun Express – Antalia – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Torino dhe kthim

✈️AMC – Poznan – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Wizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim

✈️Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim

✈️LOT – Varshavë – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim

✈️Ukraine Airlines – Zhaporizhzhia – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Wizz Air – Tiranë – Catania dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Piza dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Memmingen dhe kthim

✈️Blue Panorama – Tiranë – Bergamo dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Eindhoven dhe kthim

✈️Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Mulhouse dhe kthim

✈️AMC – Varshavë – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Jonika – Kiev – Tiranë dhe kthim

✈️AMC – Katowice – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Blue Panorama – Tiranë – Verona dhe kthim

✈️Albawings – Tiranë – Piza dhe kthim

✈️Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

✈️Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim

✈️Belavia – Minsk – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Wizz Air – Tiranë – Bolonja dhe kthim

✈️Ukraine Airlines – Kiev – Tiranë dhe kthim (Çarter turistik)

✈️Air Albania – Tiranë – Bolonja kthim.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close