Mali i Zi hap kufijtë për Shqipërinë

ATSH-ANSA/ – Mali i Zi ka njoftuar sot se, duke filluar që nesër, do të rihapë kufijtë e tij për qytetarët nga Shqipëria, Maqedonia e Veriut, Bosnje-Hercegovina dhe Serbia.

Njoftimin e bëri drejtori i Institutit malazez të Shëndetit Publik, Boban Mugosha, i cili shtoi se për të hyrë në Malin e Zi nga këto vende, do të jetë e nevojshme paraqitja e një testi negativ për Covid-19.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close