Në Çerekfinalen e tretë të Ligës së Kampionëve,Bayern deklason Barcelonën

Në çerekfinalen e tretë të Ligës së Kampionëve, Bayern Munich ka deklasuar skuadrën e Barcelonës me rezultatin gati të pabesueshëm 8: 2 (4: 1).

Ka pak ditë kur Barcelona duket plotësisht e pafuqishme, dhe nga ana tjetër, Bayern kujtoi shkatërrimin gjerman të Brazilit në Kupën e Botës së vitit 2014.
Bayern shënoi pesë gola në pjesën e parë, por njëri prej tyre në rrjetën e tyre.

Barcelona – Bayern Munich 2: 8 (1: 4)
Alaba 7ag, Suarez 57 – Miller 4, 31, Perisic 22, Gnabri 28, Kimih 63, Lewandowski 82, Coutinho 85, 89.

/proinformacion.com/

 

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close