Moti sot në Kosovë (18 gusht)

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i nxehtë dhe me diell.

Mëngjesi do të jetë i nxehtë, por do të ketë dhe vranësira. Ndërsa pasdite pritet të ketë ndonjë rrebesh shiu me bubullimë.Mu sikur ditët re mëparme kur pothuajse befasisht janë grumbulluar retë dhe ka filluar fortuna me erë të fortë dhe reshje.

 

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close