Ambasadorja Kim eksploron Shqipërinë

ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Tiranë, Yuri Kim, po vijon turin e saj për eksplorimin e natyrës në Shqipëri.

Ambasadorja Kim publikoi foto nga vendi jonë ku shihen ujërat e pastër, prodhimet e detit të siguruara nga peshkatarët dhe ushqimet e detit.

“Mrekulli të pushosh dhe të eksplorosh plazhet shqiptare. Mirënjohëse për drekën që përmban ushqime deti të freskëta të kapura nga peshkatarët punëtorë. Mezi pres të eksplorojë më shumë”, u shpreh ambasadorja Kim./

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close