Lajçak dhe Vuçiq flasin për dialogun Kosovë-Serbi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u takua në Bled me të dërguarin e BE-së për dialogun Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçak.

Tema kryesore e bisedës ishin takimet e ardhshme mes palës kosovare dhe asaj serbe në Washington dhe Bruksel, raporton Tanjug.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close