MASh thërret konferencë me rastin e fillimit të vitit shkollor

Ministria e Arsimit dhe Shkencës (MASh) organizon konferencë për media me rastin e fillimit të vitit shkollor 2020/2021 në kushte pandemie.

 

Pjesëmarrës në konferencë janë:

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Ramë Likaj

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj

Drejtori i IKShPK-së, Naser Ramadani

Kryesuesi i Kolegjiumit të DKA-ve, Besim Avdimetaj

Kryetari i SBAShK-ut, Rrahman Jasharaj

Kryetari i Këshillit të Prindërve, Ymret Reshiti

Konferenca mbahet nesër (e diel), 13 shtator 2020, në MASh – kati I, në ora 11:00.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close