Situata politike në vend,Kadri Veseli mbledh kryetarët e degëve të PDK-së

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli ka takuar në Prishtinë kryetarët e degëve të PDK-së.

PDK-ja përmes një njoftimi për media ka njoftuar se Veseli dhe kryetarët e degëve kanë diskutuar për situatën politike nëpër të cilën po kalon vendi, sfidat me pandeminë dhe nevojën e një mobilizimi edhe më të madh në të mirë të qytetarëve të Republikës së Kosovës.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close