Jennifer lopez në bikini,”kallë” instagramin

Jennifer Lopez, për të satën herë, ka bërë që vajzat shumë më të reja ta kenë zili figurën e saj.
Këngëtarja ka pozuar në bikini duke theksuar kështu trupin e saj të “skalitur”.

Sigurisht, asgjë nuk vjen lehtë, kështu që dihet mirë sa punon Jay Lo në palestër dhe sa përpjekje i duhet për të qenë gjithmonë në top formë.

Fotoja mblodhi më shumë se tre milion pëlqime në pak më pak se 12 orë, dhe ndjekësit nuk e fshehën entuziazmin e tyre në komente.

/përgatitur nga proinformacion.com/

 

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close