Arrestohet Nasim Haradinaj

Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj është shoqëruar nga policia e EULEX-it

 Ai fillimisht është ndalur nga ta, dhe pas një bisede disa minutëshe është futur në veturat e tyre, transmeton E.O.

Nuk dihen arsyet e ndaljes së tij. Gjatë ditës është arrestuar edhe Hysni Gucati, kryetar i OVL-UÇK-së.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close